75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Ніжність і добро так й ллється з її щедрого серця …Подарунки – переможцям від "Живої бібліотеки"!


Каланчацька центральна районна бібліотека - одна з провідних освітніх, інформаційних і культурно-просвітницьких установ не тільки району, області, а й країни.
       Наша бібліотека – це не тільки просторі читальна зала та абонемент, відділ вільного доступу до всесвітньої мережі інтернет, книжковий фонд біля 200 тисяч примірників, періодичні видання, картотеки та каталоги, бібліографічні матеріали, гарно оформлені книжкові виставки та перегляди періодичних видань, музейна експозиція розвитку бібліотечної справи в районі, літературний театр «Бібліо – Арт», клуби та читацькі об’єднання за інтересами на всі смаки, бібліотечні блоги в інтернеті, які поєднують бібліотеку з усім світом, транслятор нових ідей, нових починань …, а й привітні, доброзичливі, небайдужі, завжди усміхнені обличчя працівників книгозбірні, які завжди радо зустрічають кожного читача, кожного відвідувача книгозбірні.  
       Участь в Всеукраїнських та Міжнародних  акціях, проектах  та конкурсах принесла їй світове  визнання. Для жителів району та області це і депозитарій краєзнавчих матеріалів, методичний та координаційний центр для всіх бібліотек, центр одержання інформації, цікавого спілкування та змістовного дозвілля жителів громади та гостей краю. 
     Історія бібліотеки надзвичайно цікава та насичена різноманітними фактами та подіями, здобутками та великими перемогами.
      Бібліотека завжди на вістрі часу, постійно вивчає та впроваджує інновації,  крокує в ногу з часом.
                                                   ГОСТІ.  ЗУСТРІЧІ.

Ми  завжди раді гостям, чи то колеги – бібліотекарі до нас завітають,   чи делегації з інших районів Херсонщини чи міст України, чи навіть країн близького та далекого  зарубіжжя,  з метою встановлення  контактів і обміну досвідом роботи,   чи  просто,  пересічні жителі громади зайшли поспілкуватись,  порадитись чи потребують  якусь  допомогу.  Намагаємось завжди тепло зустріти, розрадити, допомогти, поділитись  досвідом, розважити …
     Ми пишаємось, що почесними гостями у нас неодноразово  були  представники Посольства США в Україні, друзі по LEAP-у, друзі по «Бібліомостику», делегація з республіки Польща, колеги з багатьох областей України та районів Херсонщини …
     Цікаві зустрічі завжди збагачують,  налаштовують на теплі стосунки, надихають на подальшу співпрацю.
     Завітайте до нас в бібліотеку – і Ви самі переконаєтесь в цьому ! 
                                                НАШІ  ВЕТЕРАНИ.

Плине   невблаганний час.  Відходять у небуття живі свідки  розвитку бібліотечної  справи  минулого  століття.  А  нам  залишаються     лише    документи,  фотографії   в архівах  та  в  самій  бібліотеці. 
      Бібліотекарі – люди скромної професії  в  великою  душею,  високим  почуттям  відповідальності,  любов’ю  до  справи.   
      Наша розповідь про людей,  які стояли у витоків,   відновлювали бібліотеку з  руїн   в  післявоєнні часи,   в  період перебудови  та в  роки Незалежності,   людей,  які  все  своє  життя віддали бібліотечній справі,  для  яких  бібліотека  стала  другою  домівкою,  всі  сили,  знання,  досвід,  кращі  роки  життя  віддали  улюбленій  роботі,  не  уявляли себе  без  бібліотеки,  без  книги,  без  читачів...       
                                                      ВІТАННЯ.

Шановні друзі !  
Бібліотека завжди рада вітати своїх колег, читачів, відвідувачів, друзів з  святами, цікавими подіями, здобутками та перемогами  і, по можливості,  розміщує вітання на своїх бібліотечних блогах. 
До Вашої уваги  наші вітання, можливо вони Вам стануть в нагоді,  піднімуть настрій, нададуть впевненості,  або Ви, просто,  усміхнетесь і  порадієте.                                                                                                           Гарної Вам вдачі  і  виконання всіх Ваших  мрій ! 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *