Що за диво — осіння палітра! Сум і радість в пейзажі звучить. Онде квітка остання розквітла, Павутинка в повітрі летить. Осінь – чарівниця, пора краси, лірики, музики, радості й тихого смутку. ЇЇ ніжно називають загадковою, золотою, замріяною, незбагненною, неповторною. Вона приваблює нас своєю мінливістю і буянням осінніх барв, щедрістю та багатством. Ми вдячні їй за вільний час, який залюбки витрачаємо на роздуми. Саме роздумам, світлим, з серпанком легкого смутку, осіннім емоціям було присвячене засідання літературного об’єднання «Дивослово» Каланчацької центральної бібліотеки у листопаді. На самому початку зустрічі керівник клубу Ірина Добровольська звернула увагу присутніх на виставку творів сучасної української літератури «Український бренд – читай рідне!» та запропонувала здійснити літтревел романами авторства ювілярів листопада Міли Іванцової та Андрія Кокотюхи. Обидва автори є добре відомими в Україні, мають багато престижних літературних нагород, а головне те, що читачі їх люблять і з нетерпінням чекають виходу нових книжок. Своїм віршом «Чаклунка осінь» самодіяльна поетеса Любов Радіонова повернула одноклубників в листопад, з його похмурим норовом за вікном і теплом сердець однодумців, поціновувачів щирого літературного слова, що зібралися в тихій та затишній бібліотечній залі. Загалом пані Любов подарувала друзям по клубу цілий осінній цикл, в її віршах присутня вся гамма людських емоцій від здивування «Як мудро все сплановано в природі» до задушевної розмови зі «Старим горіхом». Лариса Климашівська поділилася новим творчим доробком, свої вірші вона написала під впливом красуні осені і чудової, натхненної музики. Ольга Марченко, палка шанувальниця поезії Ліни Костенко, читала і свій вірш осінньої тематики. Любов Степко згадала вірші присвячені осені українських поетів Максима Рильського, Володимира Сосюри, Дмитра Павличка.
В обговоренні члени
клубу неодноразово поверталися до творчості місцевих поетів Анатолія Суганяка,
Галини Нігачової, Юлії Шовкун, Володимира Войтюка. Завершилася зустріч віршом Т. Волошиної: Окраєць сонця у душі сховаю Без нього не збідніє височінь. І кожному його подам до чаю, Як ліки, панацею від болінь… …Тож, розбирайте сонечка
краплинки, Які словами сходять під пером. На те ми українці й українки, Щоб тих хто поруч, тішити добром!
До зустрічі у грудні, шановні друзі!
Як я вам заздрю! Ви знову зібралися разом, а я не можу!!! Не можу разом з Вами відпочити думками і душею! А так хочеться до вас! У теплу затишну залу, де спокій, тиша і лірика вірша!
ВідповістиВидалити