75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

Пункт Європейської Інформації
Все про Європу  –  й не тільки в бібліотеці !   
   В Каланчацькій центральній районній бібліотеці  активно функціонує Пункт Європейської інформації за проектом Української бібліотечної асоціації  «Все про Європу: читай,  слухай,  дізнавайся  в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу по програмі «Еразмус +»…
    Великою увагою відвідувачів користуються всі інформаційні зони, в яких змістовно представлені історія створення, розвитку  та сучасність Європейського Союзу, реалії і перспективи Європейського Союзу та України, шляхи євроінтеграції нашої країни.
  Друкованій продукції:  буклетам,  закладкам,  рекомендаційним  спискам  літератури, пам’яткам, порадам та WEB – ресурсам – спискам сайтів про Європейський Союз, його інституції, країни Європи, Посольства країн Європейської Спільноти в Україні, навчання в країнах Європейського Союзу – приділяється особлива увага юнаків та дівчат – жителів нашої громади.
   А днями бібліотека одержала від Української бібліотечної асоціації посилку з інформаційними матеріалами  -  прапорцями, плакатами та листівками.
    

   Це дуже приємна та необхідна інформація, просто чудова  знахідка. Методичні матеріали дуже знадобляться в проведенні Дня Європи, який ми зараз готуємо всією бібліотекою.
 А одержавши посилку з друкованими матеріалами, наші бібліотекарі відділу обслуговування влаштували "Похід в люди" - "Пункт Європейської інформації йде в люди".
   Наші фахівці зазирнули  в крамниці, на автобусну станцію, пройшлися парковою зоною, центральною алеєю, площею біля районного палацу культури…
  Бібліотекарі запропонували перехожим переглянути  плакати та листівки водіям, велосипедистам…
   На цікаву друковану продукцію про інформацію про Європейський Союз, подорожі країнами Європи, пошук друзів, навчання за кордом звернули увагу  в цей день біля 200 пересічних  жителів району та гостей нашого селища.  Й кожного бібліотекарі особисто запросили  в центральну районну бібліотеку до Пункту Європейської інформації.
  Наступного й послідуючих днів  багато з запрошених відвідали бібліотеку, ознайомилися з інформаційною базою  Пункту, а молодь, скориставшись рекомендаційними списками сайтів, переглянула умови вступу до університетів в країнах Європи та щиро дякували працівникам бібліотеки та надані можливості.
   Пункт Європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в Каланчацькій бібліотеці» активно працює, поширює інформацію, розширює свої можливості й поза  бібліотекою, вдосконалюється, готується до святкування Дня Європи...
Ласкаво просимо до нашого Пункту Європейської Інформації !

     


Каланчацька бібліотека - пункт Європейської інформації !

Інформуємо громаду: Пункт Європейської інформації  -  в бібліотеці !

 Каланчацька центральна районна бібліотека – переможець конкурсу проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформаціїза підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») виготовлила інформаційний стенд «Пункт європейської інформації – в бібліотеці!», який буде встановлено в центрі селища біля районного Палацу культури та запрошуватиме жителів громади до бібліотеки відвідати Пункт Європейської інформації.

   Каланчацька центральна районна бібліотека  -  переможець  ще  одного Всеукраїнського конкурсу ! 
     Каланчацька бібліотека стане пунктом Європейської інтеграції  для жителів району та гостей краю ! 
    За результатами  конкурсу по проекту Української бібліотечної асоціації  «Все про Європу: читай,  слухай,  дізнавайся  в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»)  серед переможців  – дві  бібліотеки з Херсонщини  - Каланчацька центральна районна бібліотека та бібліотека – філія № 23 ім. І. Багряного для юнацтва Херсонської ЦБС !
Вітаємо переможців !  Пишаємось перемогою !
   Каланчацька центральна районна бібліотека взяла активну участь у конкурсі проектів, склала й план його майбутньої реалізації та подала на конкурс разом з іншими допоміжними документами.
   Й ось не забарився результат !  Приємно,  Каланчацька  бібліотека – переможець Всеукраїнського  конкурсу !
   Проект реалізовуватиметься протягом  лютого  2016 – серпня  2018 року.
    Вивчаючи інтереси,  запити читачів, відвідувачів масових заходів, виявилося, що  жителі місцевої громади дуже зацікавлені в отриманні простої доступної інформації  з питань євроінтеграції та ЄС, бажають познайомитись ближче з Європою, її  країнами та народами, політичним, економічним устроєм, їх життєвими постулатами,  дізнатись, як наша країна крокує в Європу…
     Відкриття в центральній районній бібліотеці Пункту європейської інформації та доступу інформаційних ресурсів сервісів мережі Інтернет з питань євроінтеграції та ЄС надасть можливість оперативного та ефективного інформування жителів громади з питань європейської інтеграції, розуміння та збільшення кількості прихильників європейського вибору, роз’яснення користувачам різних категорій, молоді, людям поважного віку, всім жителям громади значимість та перспективи євроінтеграції, переваги європейських стандартів життя людей, майбутнього, як в захисті України, так й в її подальшому економічному та культурному розвитку, залучення молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого  ставлення до історії, культури, обрядів та традицій народів інших країн світу, зокрема Європи.
     Пункт сприятиме популяризації європейських цінностей, переконливому впливу на жителів місцевих громад щодо європейського вибору України, укріплення зв’язків між європейськими народами – пірнути в невичерпне джерело духовної культури нашого континенту.      
     Діяльність Пункту європейської інформації значно підвищить імідж Каланчацької центральної районної бібліотеки у світі та постійно, активно, планово, цілеспрямовано, уміло та переконливо поширюватиме знання про Європейський Союз та євроінтеграцію України. 
   Автор проекту та координатор його втілення – директор Каланчацької  централізованої бібліотечної системи Надія Федкевич.
     Завдяки перемозі у Всеукраїнському конкурсі проектів  «Все про Європу: читай,  слухай,  дізнавайся  в пунктах європейської інформації в бібліотеках»  за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») та створенням Пункту Європейської інтеграції в Каланчацькій центральній районній бібліотеці, відкриється великий простір, нові можливості, новіперспективи !!!
 Вітаємо переможців ! Пишаємось перемогою !
Сміливо крокуймо в Європейську спільноту !!!
       Вивчаємо Європу – рухаємось в Євросоюз !

     Жителі місцевої громади, користувачі та відвідувачі масових заходів бібліотек селища та району в цілому дуже зацікавлені в отриманні простої доступної інформації  з питань євроінтеграції та ЄС, познайомитись ближче з Європою, її  країнами та народами, їх життєвими постулатами,  дізнатись, як наша країна крокує в Європу.
     Відкриття в  центральній районній бібліотеці Пункту європейської інформації та доступу інформаційних ресурсів сервісів мережі інтернет з питань євроінтеграції та ЄС надасть можливість оперативного та ефективного інформування жителів всього Каланчацького району з питань європейської інтеграції, роз’яснення користувачам різних категорій, людям поважного віку значимість та перспективи євроінтеграції, залучення молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого  ставлення до історії, культури, обрядів та традицій народів інших країн світу, зокрема Європи, укріплення зв’язків між європейськими народами – пірнути в невичерпне джерело духовної культури нашого континенту.
    Взявши участь у престижному Всеукраїнському конкурсі та плануючи створення Пункту Європейської інформації, Каланчацька центральна районна книгозбірня поставила мету:
 -     Використовуючи всі наявні засоби, форми  індивідуальної та масової роботи, наочність, можливості світової інформаційної мережі, обґрунтовані переконання, вплив Пункту європейської інформації донести до свідомості жителів громади всі аспекти життя людей, соціальні стандарти, за якими живуть в країнах Європейського Союзу.
-  Шляхом широкої інформаційно - роз’яснювальної  роботи домогтися переконання жителів громади в перевазі європейських цінностей, європейських стандартів, європейських норм життя. А завдяки успішній діяльності Пункту європейської інформації досягти високого відсотку жителів місцевої громади – впевнених, усвідомлених, активних прихильників Євросоюзу.
-  Перетворити Пункт європейської інформації в постійно – діючий, консультативний, роз’яснювальний центр європейських цінностей та високих соціальних стандартів.
     Створення та діяльність пункту сприятиме популяризації європейських цінностей, переконливому впливу на жителів місцевих громад щодо європейського вибору України, укріплення зв’язків між європейськими народами – пірнути в невичерпне джерело духовної культури нашого континенту.      
     Успішна діяльність Пункту європейської інформації за сприяння  Української бібліотечної асоціації та Європейського Союзу значно підвищить імідж Каланчацької центральної районної бібліотеки та постійно, активно, планово, ціленаправлено, переконливо  поширюватиме знання про Європейський Союз та євроінтеграцію України.
Вивчаймо Європу, рухаймось в Європейський Союз !
Каланчак – бібліотечна Європа ! 


      «Каланчак – наша бібліотечна Європа !» - так висловилася Галина Шмагель, колега з Голої Пристані нашої Херсонщини.
   А починалося так…   Українська бібліотечна асоціація стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)»  та з вересня 2015 року оголосила Всеукраїнський конкурс  проектів  «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації».  
   Каланчацька центральна районна бібліотека взяла активну участь у конкурсі проектів, склала й план його майбутньої реалізації та подала на конкурс разом з іншими допоміжними документами…
    Автор проекту та координатор його впровадження в Каланчацькій центральній районній бібліотеці директор бібліотеки Надія Федкевич – автор вже шістьох мІжнародних проектів, які  з 2004 року перетворили Каланчацьку бібліотеку в сучасну інформаційну установу, в бібліотеці працює інтернет - центр – відділ вільного доступу до всесвітньої мережі інтернет за сприяння Посольства США в Україні та з 2010 року за програмою «Бібліоміст» Ради Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)
    Результат й цього конкурсу не забарився ! Каланчацька центральна районна бібліотека  - знов  переможець Всеукраїнського конкурсу!  Наша бібліотека стане пунктом Європейської інтеграції  для жителів району та гостей краю !
У відповідності до умов конкурсу, наша книгозбірня, бібліотеки - переможниці отримають:
- пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації;
- методичний посібник “Пункти європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України”;
- набір рекламно-інформаційних матеріалів, сувенірів про ЄС та євроінтеграцію до Дня Європи та заходів бібліотеки;
- допомогу у формуванні інформаційних матеріалів про ЄС та євроінтеграцію;
- доступ до електронних баз даних про ЄС та євроінтеграцію від Представництва ЄС в Україні та інших організацій.
Бібліотекарі-учасники проекту:
- пройдуть дводенне навчання у Головному тренінговому центрі для бібліотекарів у м. Києві за напрямом “Пункти європейської інформації в бібліотеках: організація і методика роботи”;
- формуватимуть веб-інформаційну платформу «Громадський європейський майданчик» та стануть учасниками груп у соціальних мережах;
- представлятимуть власний досвід у щоквартальному «Віснику ЦЄІ та пунктів ЄІ»;
- візьмуть участь в інтерактивному відео-ярмарку ідей;
- налагодять нові партнерства з Представництвом ЄС в Україні, посольствами європейських держав, європейськими інституціями та студіями;
- братимуть участь в європейських проектах і можливих навчальних візитах до бібліотек Європи.
  У відповідності до плану реалізації проекту бібліотека запропонує користувачам, відвідувачам книгозбірні, жителям громади та гостям краю консультаційну, інформаційну та просвітницьку інформацію, включаючи цикли різноманітних масових заходів різних форм, а також Дні Європи в бібліотеці.  В центрі селища біля районного Палацу культури буде встановлено інформаційний стенд «Пункт європейської інформації – в бібліотеці!», який запрошуватиме жителів громади його відвідати та взяти участь в його заходах.
   Хід впровадження проекту постійно висвітлюватиметься на сторінках районних та обласних ЗМІ та у всесвітній мережі Інтернет на сторінці «Рухаємось в Євросоюз!»
Вивчаймо Європу, рухаймось в Європейський Союз !
        В Каланчацькій  бібліотеці  –  перша  електронна книжка !
   Каланчацька центральна районна бібліотека – переможець  Всеукраїнського конкурсу в проекті української бібліотечної асоціації  «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації  в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу за програмою «Еразмус +»  одержала прекрасний подарунок  –  електронну книжку та бібліотечку нової сучасної літератури про Європейський союз та країни Європейської спільноти.
  Книжки змістовно поповнили фонд центральної бібліотеки та представлені на виставці  в літературно – мистецькому залі «Все про Європу:  Читай ! Слухай ! Дізнавайся !» у Пункті Європейської інформації.
   Електронна книжка – це перша електронна книжка в нашій бібліотеці. Це суттєво надасть можливість задовольняти інформаційні потреби наших користувачів.
  Всі, хто зацікавлений в отриманні простої доступної інформації  з питань  євроінтеграції та Європейського Союзу, бажають познайомитись ближче з  Європою,  країнами та народами, політичним,  економічним  устроєм,  європейськими цінностями  та стандартами,  принципами демократії,  їхніми  життєвими постулатами,  дізнатись,  як наша країна крокує в Європу  – завітайте  до центральної районної книгозбірні !
  Завітайте до нашої бібліотеки й Ви отримаєте вичерпну інформацію !  Ми завжди Вам раді !

Переможці конкурсу 
проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах 
європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»)
Каланчацька центральна районна бібліотека  -  переможець Всеукраїнського конкурсу !  Наша бібліотека стане пунктом Європейської інтеграці  для жителів району та
 гостей краю !
     За результатами  конкурсу по проекту Української бібліотечної асоціації  «Все про Європу: читай,  слухай,  дізнавайся  в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»)  серед переможців  -  83 бібліотек України, з Херсонщини – дві бібліотеки -  Бібліотека – філія № 23 ім. І. для юнацтва Херсонської ЦБС та  Каланчацька центральна районна бібліотека ! Автор проекту та координатор його впровадження –  директор бібліотеки  Надія Федкевич.  
               
 Пишаємось перемогою !  Вітаємо переможців !

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *