75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

ПАМ’ЯТНИКИ КАЛАНЧАЦЬКОЇ ГРОМАДИ

 

Пам’ятники Каланчацької громади


          Пам’ятники  – зберігачі та оповідачі історії !              Люди з цікавістю та захопленням дивляться на пам’ятники старовини. На сучасні пам’ятники, бюсти, монументи, пам’ятні дошки та інші архітектурні споруди дивимось з інтересом, щемом в серці, повагою, іноді безмежною вдячністю ...
      Є пам’ятники присвячені нашим землякам, життя та вчинки, подвиги яких тісно пов’язані з історичними подіями, інші – відомим особистостям, які залишили слід в історії нашого краю, в серцях вдячних потомків.
     Пам’ятники – це нагадування про минуле – далеке й близьке, це наша історична спадщина, але, іноді, деякі архітектурні споруди є справжнім витвором мистецтва.
     Пам’ятники  – наша історія:  іноді 
 жорстока, трагічна … Періодами – цікава та захоплююча, наше минуле, яке пригадуємо зі сльозами на очах, з болем в серці, іноді з гордістю …
     Одні історичні події, факти, скульптури нас захоплюють, ми подорожуємо в часі і відстані, переносимося в уяві в інші епохи, до наших далеких предків, інші змушують нас замислитись над сучасними подіями, поспівчувати рідним та близьким, а іноді йдемо до бібліотек та знайомимося з історією спорудження пам’ятника, з життям та героїчними вчинками людей, яким поставлено бюст чи меморіальну дошку, знайомимося з творчістю талановитих краян, яким встановлено пам’ятник або погруддя.
     Читаючи  чи слухаючи розповіді про односельців, яким встановлено пам’ятні знаки, відвідуючи з оберемком гарних квітів пам’ятники, бюсти, монументи, пам’ятні дошки  – це не тільки пізнання історії рідного краю, а й патріотичне виховання, особливо молоді – вчитись жити й працювати на прикладі наших Героїв, наших почесних громадян та відомих особистостей.
       До вашої уваги розповіді про пам’ятники Каланчацької селищної територіальної громади в наступних дописах за 25 – 24 березня 2021 року.
     Ласкаво просимо!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *