75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

ФАН- КЛУБ «КІНОПОШУК»


    
В Каланчацькій центральній бібліотеці чергова інновація!
 Кіносалон ФАН-КЛУБ  «КіноПошук» – в Каланчацькій бібліотеці !
      У чудовий святковий День Святого Валентина в Каланчацькій центральній бібліотеці відкрився бібліотечний кіносалон. В літературно-мистецькій залі відбулася презентація ФАН-КЛУБУ  «КіноПошук».
     Відвідувачі переглянули фільм – чудову українську кінокомедію талановитого режисера Влада Дикого «Скажене весілля».
    Заходячи в залу кожний відвідувач отримав святкове вітання з Днем Святого Валентина та цукерочку.
   А організатори заходу – бібліотекарі відділу обслуговування перед демонстрацією фільму коротенько розповіли про фільм, де проходили зйомки, події, акторів тощо.
  Присутнім було цікаво дізнатися, що події фільму відбуваються у селі Яблунівка, що на Поділлі, частина зйомок проходила у Заліщиках, що на мальовничій Тернопільщині.

    Перша прем’єра першого офіційного трейлера відбулася в Одесі в рамках літнього Одеського кінофестивалю - 2018. А вже 1 січня 2019 року на телеканалі 1+1 відбулася телепрем’єра «Скаженого весілля». Комедія стала найбільш рейтинговим фільмом на телебаченні.    Відвідувачі дізналися, що Потап та Олег Винник представили дуетну пісню до фільму під назвою «Найкращий день». У проекті також взяли участь зірки шоу-бізнесу  Потап та Монатік, які зіграли священика Євлампія та  диякона Пилипона.   Ведучі також зауважили, що фільм-комедія – анекдот про тих людей, які живуть навколо нас, про наших сусідів, це вічно жива проблема стосунків батьків та дітей. Фільм хоч і комедійний, але в ньому піднімаються серйозні і актуальні проблеми – стосунки батьків і дітей, расизм, заздрість…   Підчас заходу було проведено анкетування, щоб дізнатися які фільми бажають подивитися наші відвідувачі, якої тематики, в який день тижня та найбільш зручний  час для відвідування кіносалону.    Чудову кінокомедію переглянули наші відвідувачі з великим задоволенням, сміх не змовкав протягом усього фільму, а закінчився гучними оплесками та подяками на адресу працівників бібліотеки.    А бібліотекар повідомила, що на прохання відвідувачів Кіносалон ФАН-КЛУБ  «КіноПошук» відчинятиме свої двері кожного четверга. Ласкаво запрошуємо до нашого кіносалону !  


Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *