75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

КЛУБ "В МАЙБУТНЄ З РАДІСТЮ"
      В жовтні 2019 року в Каланчацькій центральній бібліотеці розпочав роботу Клуб психологічної підтримки «В майбутнє з радістю!». Очолила  новостворене об’єднання  психолог Харченко Світлана Іванівна.  Члени клубу зустрічаються  раз на місяць, кожного другого четверга, о 14.00.  Засідання  діляться  на три частини : теоретичну, практичну та  спілкування за горнятком чаю чи кави. Принцип клубу психологічної підтримки – добровільність, тобто ніякого примусу до будь чого.  На засіданнях  клубу планується  обговорення  досить широкого кола  тем : етичні норми, сімейні проблеми,  стосунки дітей і батьків, щасливе довголіття, самореалізація, саморозвиток. Учасники клубу мають можливість поділитися своїми роздумами і міркуваннями з питань розуміння щастя, ролі позитивних емоцій в житті кожної людини, інших психологічно – побутових  аспектів та  долучитися до дихальних та медитаційних практик.
     Приєднуйтеся  до кола членів нового Клубу психологічної підтримки!
 В майбутнє разом і з радістю!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *