75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

14 лютого 2014 р.

З Днем святого Валентина !!!

                                 
                 Шановні  друзі !   Дорогі  колеги !                                  Вітаємо  Вас  з  Днем  Святого Валентина ! 

   Світле  та   ніжне, чудове та  романтичне свято любові,  коли крізь хуртовинну зиму чи  завірюхи, сірі слякотні   чи холодні,  дощові чи похмурі  дні, а може  вже чутно боязкий подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця,  вітаємо  Вас самими теплими і щирими словами з Днем Святого Валентина  !    Напевно, саме в такі дні народжуються  і зацвітають ніжні проліски,  квіти  кохання в серці кожної людини.

         Без любові немає життя,  а якщо воно  й  є,  то  воно  сіре, похмуре,  одноманітне,  як  осінній чи зимовий  холодний  слякотний  день…  
         Любов  всеохоплююча та  багатогранна, вона не обмежується тільки  почуттями  до  людини.  Людина все своє життя живе любов’ю -  спочатку до рідної матусі та татечка,  потім  любимо  свою рідну  Батьківщину, свій рідний край,  друзів  та  улюблену роботу,  природу, музику та  мистецтво, подорожі,  красу нічних  зірок, закат сонця, світанки  та сонячні ранки,  любимо життя...  Кохати і бути коханим,  бути впевненим, що тебе кохають - найбільше щастя ! 
        Любов - то дуже сильне почуття. Любов спроможна творити  неймовірні речі, може зцілити, окрилити, подарувати почуття  радості,  спокою  та  легкості...
        Нехай у житті кожного з нас завжди панує любов,  пристрасна, ніжна,  ласкава, чуттєва,  самовіддана,  всеперемагаюча ! 
       Ми  бажаємо Вам, щоб і у Вашій душі розквітли перші весняні квіти,  даючи дорогу новим чи старим, але головне - великим, світлим,  чистим почуттям  любові до близьких Вам людей.  Життя є любов, тому без любові життя неможливе !   Бажаємо не тільки в свято, але і в будні,  щодня отримувати знаки уваги і любові, любити і бути завжди коханими !
      В цей день  закохані дарують один одному валентинки кохання.   Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама,  від єдиної  і головної  для Вас в житті людини, і нехай все складеться в Вашому житті  якнайкраще !
        З Днем Святого Валентина вітаємо кожну закохану пару і тих, хто ще поки самотній,  всіх людей на нашій планеті.  Хочемо побажати всім великої уваги, турботи, теплоти і ласки,  довгих років щасливого  життя  разом зі своєю половинкою,  в  великому щасливому коханні  !

      Любіть один одного, цінуйте кожну мить, проведену разом,  даруйте  найкращі  квіти  та  самовіддане  кохання.

   Хай живе любов !  З днем  Святого  Валентина ! Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *