75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

4 листопада 2010 р.

Каланчацька книгозбірня - на вістрі часу !

Каланчацька центральна районна бібліотека - центр вільного доступу до всесвітньої мережі Інтернет. В бібліотеці забезпечується конституційне право громадян на одержання інформації.
Ми живемо в умовах інформаційного суспільства, кожна людина повинна вміти не тільки читати, писати, говорити, але швидко та вільно орієнтуватися у потоці всесвітньої усної та писемної інформації.
Життя не стоїть на місці, оновлюється освіта, вводяться нові програми, впроваджуються технології, але головним залишаєтися вміння людини вчитися, самостійно знаходити інформацію, оцінювати її, обробляти, аналізувати, використовувати та створювати якісно нову на благо розвитку суспільства та кожної людини зокрема.

І в цьому віроломстві життя, щоб не залишитись на узбіччі часу, крокувати в ногу з часом, з метою ефективної організації роботи по наданню вільного доступу до світової інформації в бібліотеці проводиться вивчення потреб громади та залучення нових користувачів. Працівники книгозбірні намагаються знати "заморочки" кожного свого читача. Найважливіша задача сьогодні - мерчандайзинг, зміна середовища, впровадження новітніх бібліотечних технологій, іноваційних акцій. Для цього проводиться вивчення громадської думки, анкетування читачів при виході з бібліотеки, опитування відвідувачів, бесіди при відвідуванні бібліотеки та при проведенні масових заходів та засідань клубів та об'єднань за інтересами. Враження та аналіз залишаються дуже позитивними.

Користувачі в першу чергу здивовані якістю технічного оснащення центральної бібліотеки, а також задоволені безкоштовним доступом до світових інформаційних ресурсів та доброзичливістю працівників книгозбірні, готових в будь-яку хвилину прийти на допомогу, навчити, показати, задовольнити запит. Особливо вдячні за доступ до Інтернету студенти вузів та учні шкіл, фахівці різних галузей та професій, літні люди, вразливі верстви населення та обдаровані люди. Відвідувачі не тільки одержують інформацію, а й навчаються роботі на комп'ютері та в мережі інтернет, індивідуально та по групам. Значно збільшилась кількість користувачів бібліотек та різнобічність запитів. Впроваджуються нові інтерактивні форми роботи, вертуальне обслуговування, ведеться облік відвідування нашого сайту та блогу


У відділі вільного доступу до інтернету постійно людно, запис відвідувачів здійснюється на два - три тижні вперед, робота добре налагоджена завдяки керівнику Ользі Гавран та бібліотекарям Наталії Хребір та Ользі Качур. Завдячуючи фахівцеві з великим досвідом роботи, людині організованій та відповідальній Ользі Гавран відділ є гордістю бібліотечної системи.


Завітайте до нас в книгозбірню !
Вам у нас сподобається і Ви приходитимите ще й ще !
Ми чекаємо на вас !


З повагою,
Директор Каланчацької ЦБС
Надія Федкевич.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *