75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

13 грудня 2010 р.

Чарівний світ краси і квітів

Впродовж всього життя
Оточують нас квіти.
Вони натхнення й радості
Безмежне джерело …


Ми радо вітали присутніх у залі, людей, що цінують мистецтва красу.
Залишив всі справи до нас завітали, поринуть у світ справжнього дива часу.


У відділі мистецтв Каланчацької центральної районної бібліотеки - справжнє свято, свято краси і квітів ! Цього дня це Презентація самобутньої майстрині Римми Сипко. Героїня свята презентувала паперове диво - паперопластикові картини квітів.

Творча натура Римми Вячеславівни не знає спокою, вона завжди в творчому пошуку, в захопленні, все нові й нові плани, нові здобутки, нові родзиночки …

Народилась і виросла Римма Вячеславівна у Каланчаку. Тут закінчила школу, за покликом душі стала вчителем початкових класів. Нині разом з сім'єю проживає в селі Новопавлівка, прцює в місцевій школі вчителем молодших класів.

На свято краси до бібліотеки завітали любителі та шанувальники прекрасних виробів паперопластики, зі словами вітання та великої подяки за приємні хвилини радості, натхнення, краси, незримого доторку до таємин прекрасного, виступили її перша вчителька Любов Андріївна Кравченко, класний керівник Віра Федорівна Пономарчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації - її однокласниця Олена іванівна Машинська, колега – землячка, визнана майстриня вишивки Ганна Григорівна Возна, члени бібліотечних клубів за інтересами «Спілкуймось !», «Дивослово», широкий актив книгозбірні.

Свято супроводжували жіноче вокальне тріо «Три «Л», жіночий вокальний ансамбль «Осіннє золото».

Багато гарних слів прозвучало на адресу майстрині та її прекрасних творінь. А родзинкою презентації стало проведення майстер – класу, який ця талановита пані провела для гостей свята.

Презентацію підготувала бібліотекар Інна Красновська, ведучі свята бібліотекарі відділу обслуговування центральної бібліотеки Олена Гриценко та Інна Красновська.Відвідувачі зворушені красою незвичайного таланту.

Ось декілька висловів з книги відгуків: "Це дійсно мистецтво !", "Незвичайні творіння золотих рук, чудо сучасності, фантазії і таланту", "Чарівні роботи Римми Вячеславівни не тільки дарують красу, насолоду, а й надихають, дарують віру в добро, примушують пишатися нашими умільцями і вірити, що краса дійсно врятує світ", "Переглядаючи виставку настільки захоплюєшся, що не можеш відірвати погляд, хочеться дивитись й дивитись, насолоджуватись й насолоджуватись неповторною красою", "Ваша виставка тільки початок великої творчості, далі будуть нові й нові виставки й не тільки на Херсонщині, а й далеко за межами нашої області, ми раді, ми пишаємось, що у нас є такі талановиті люди".Директор Каланчацької ЦБС
Надія Федкевич.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *