75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

29 вересня 2011 р.

Бібліотека звітує перед громадою !

Дуже приємний подарунок – нове сучасне мультимедійне обладнання - до
професійного свята Всеукраїнського Дня бібліотек одержала Каланчацька центральна районна бібліотека по Гранту «Бібліотека звітує перед громадою» в рамках проекту Лідера бібліотечної справи України від Ради Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).
Наш креативний проект передбачає цикл цікавих, захоплюючих заходів, конкурсів, акцій. А з використанням сучасного мультімедійного обладнання заходи проходитимуть цікавіше, на якісно новому, значно вищому організаційно – технічному рівні й сприйматимуться по-іншому.

Реалізація проекту надасть можливість популяризувати, рекламувати бібліотеку, як сучасну інформаційну та дозвільну установу та її безмежні можливості, звітувати перед громадою про свою роботу, сприятиме підняттю іміджу бібліотеки серед жителів місцевої громади.


Новий проект „Бібліотека звітує перед громадою ” підкреслює, що книгозбірня працює прозоро та відкрито, гостинно зустрічає всі категорії відвідувачів, в бібліотеці постійно вивчаються та впроваджуються нові форми роботи, вона намагається якомога наблизитись до користувачів, створити сучасні умови обслуговування та одержання інформації, а місцева громада, платники податків, знатимуть про проблеми, здобутки, успіхи нашої бібліотеки.В рамках впровадження проекту „Бібліотека звітує перед громадою» пропонуємо нашій громаді цикл заходів, акцій, конкурсів: «Подаруй бібліотеці книгу та передплати журнал !», „Кращий бібліотекар року”, „Краща реклама бібліотеки, її можливості та послуги»…

І ось, перший раунд відбувся ! Бібліотека активно пропагує впровадження нового проекту. Стенди на площі біля Палацу культури та центральної бібліотеки, афіші, стаття в районній газеті «Слава праці» висвітлюють хід його реалізації та запрошують взяти участь.

Акція «Подаруй бібліотеці книгу !» активно крокує бібліотеками району. Не один десяток відвідувачів бібліотек району, любителів та шанувальників літературного слова вже подарували нашим книгозбірням книжки з своїх домашніх бібліотек. І ось список дарувальників поповнився новими іменами. Це Олена та Володимир Абіякіни, Ольга Красновська з Каланчака подарували художні твори, гумористичні романи, детективи з історії нашої країни, які змістовно поповнили фонд нашої книгозбірні.
І особливо приємна новина ! Депутат Верховної Ради України від Партії Регіонів Олексій Валерійович Журавко передплатив для бібліотек району на 2012 рік найбільш потрібні періодичні видання !

Щиро дякуємо щедрим дарувальникам та запрошуємо інших відгукнутись і взяти участь в акції „Подаруй бібліотеці книгу !”

На абонементі центральної районної бібліотеки оформлено перегляд нових надходжень - подарованих книг „Щедрий дарувальник-2011”.

Районний конкурс «Краща реклама бібліотеки» та «Кращій бібліотекар року» пройшли на одному подиху: цікаво, організовано, з гумором !Всіх бібліотекарів району, гостей, спонсорів запросили в «Бар – кафе «Зі святом!», яке гостинно розмістилось в читальному залі. А меню з страв: Салату «Святково – вітального», бутербродів «Рекламних», Рагу «Географічного», котлет «Спортивних», десерту «Музичного», напою «Вітально – подарункового» та папою «Побажального» не залишило нікого сумним чи байдужим.
Конкурс на кращу рекламу бібліотеки висвітив наскільки всі бібліотекарі люблять свою книгозбірню, як тепло її рекламують, які тільки підходи не використали, а форми подачі реклами… паперові, усні, з поробок, театралізовані, відеоролики …

В номінації «В паперовому варіанті» переміг буклет Наталі Митковської з Олександрівки, реклама з поробок була кращою у Антоніни Демченко з Горьківської філії, а відеоролик з Новокиївської сільської бібліотеки – філії ЦБС.


Всі вони були нагороджені грамотами, «Посвідченями» та подарунками від спонсорів бібліотеки, які взяли активну участь в святі. Це підприємці Олександр Канівець, Галина Матвієнко та Валерій Слюсарчук.


А районний конкурс «Кращій бібліотекар року» взагалі визвав ажіотаж, важко було обрати кращого, всі учасники були неперевершені, стільки. ерудиції, кмітливості, винахідливості, гумористичного підходу ! В важкій цікавій боротьбі перемогла бібліотекар з Новопавлівки Лариса Шаваровська.

В конкурсах, гумористичних іграх, піснях брали участь всі присутні. Нагороди, подяки та сувеніри одержали найбільш активніші бібліотекарі, спонсори, гості бібліотеки.

Цікаве розважальне свято та конкурси ще довго будуть на вустах місцевої громади !

Матеріали до сценаріїв проведення конкурсів та Свята до Всеукраїнського Дня бібліотек були підібрані з бібліотечного фонду ЦБС та всесвітньої мережі інтернет, завдячуючи програмам (LEAP) Посольства США в Україні та „Бібліоміст” Ради Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), в рамках яких працюють бібліотеки Каланчацької ЦБС.

3 коментарі:

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *