75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

КЛУБ "СТАРШОКЛАСНИК"

                                       

                                        

     Бібліотечний клуб за інтересами „Старшокласник”  центральної районної бібліотеки провів своє перше засідання ще у вересні 1980 року.   Це навчально-повчальний, пізнавальний, конкурсно – дискусійний, і в той же час розважальний клуб, який сприяє постійному вдосконаленню роботи бібліотеки, творчому росту, авторитету, зацікавленості,  спостерігається велике бажання учнів, вчителів стати  його учасниками, плідно співпрацювати з книгозбірнею.
         Мінялись покоління молоді та керівники клубу, складались нові програми занять, змінювалась назва – він  створювався як клуб для учнів старших класів „Мы и мир»,  далі – „ Время  и Я”,    потім  „Час і Я”,   а  з  1992 року –   „Старшокласник”.
        Члени  клубу  на  своїх  засіданнях  обговорюють  питання,  які  їх  хвилюють:   політичного,  морально – етичного,  правового  та профорієнтаційного  характеру,     куди  піти  вчитись,  як    звільнитись    від  шкідливих  звичок, порівнюють  проблеми  підлітків  за  кордоном  та  в  нашій  країні  та  шляхи  їх  вирішення.  
        Відслідкувати етапи розвитку та становлення читацького об’єднання, передивитись його  засідання, цікаві заходи та зустрічі, розповіді про його учасників, запрошуємо переглянувши дописи на блозі.        

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *