
Спочатку це був День Червоної Армії - таку назву мало свято з 1922 року. Потім - День Радянської Армії і Військово-Морського Флоту, і тільки в 90-х роках, після розпаду СРСР, 23 лютого набуло знайому нам сьогодні назву - День Захисника Вітчизни.
У цей день не прийнято згадувати про проблеми, що існують в армії, про недоліки роботи силових структур – Ні ! Цей день - день слави і мужності, честі та відваги! Наші захисники охороняють спокій нас і наших дітей, а ще нехай часом і хмарне, але обов'язкове мирне небо над нашою головою!
Ми вітаємо в цей день і сивочолих ветеранів, і молодих людей, які в не та¬кому далекому минулому відслужили військо¬ву службу, і тих, хто нині носить погони, і школярів, і зовсім ще маленьких хлопчиків, наших майбутніх надійних захисників!
23 лютого став для когось днем пам'яті, для когось - днем оспівування честі та мужності, а для більшості - Чоловічим днем, коли можна подякувати всім представникам сильної половини людства просто за те, що вони є!
І хоча Всесвітній день чоловіків святкується в усіх країнах в листопаді місяці, в нашій країні мало хто про це знає. Тандем 23 лютого і 8 березня кожен рік перетворюється на вшанування чоловіків, плавно переходить у привітання жінок. Зближенню допомагає ще й те, що День захисника Вітчизни - це частково свято і жінок, тих жінок, які присвятили своє життя служінню Батьківщині.
Але слово «захисник» може розумітися і в широкому сенсі: захисник сім'ї, домівки, людина, за якою жінка може відчути себе як за кам'яною стіною. Ось тому-то всі представниці прекрасної статі з радістю вітають і обдаровують подарунками улюблених чоловіків, батьків, близьких, друзів і родичів-чоловіків.
Віршами та піснями вітали присутніх у залі – одноклубників учасниці клубу «Старшокласник» Аня Ястреб, Таня Кравченко, Інна Качур та Юлія Білоброва.
Ми бажаємо вам, хлопці,
Друзі наші щирі,
На «відмінно» всім навчатись
І жити у мирі!
Бешкетній нашій половині
Вітання надсилаємо свої.
І для вітання є у нас причини,
Ура! - завзятій хлопчаків юрбі!
Щоб зростали і мужніли
Ви кожну годину,
Щоб батьки пишались вами
У будь-яку днину!
А ми під захистом у вас
Спокійно будемо навчатись.
Дамо списати вам не раз –
На це вам можна сподіватись!
По закінченні урочистої частини ми провели конкурс «Нумо, хлопці!», в якому змагалися старшокласники Каланчацьких загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2:
Прохоренко Володя, Кучмійчук Коля, Хомяк Віктор, Лемак Денис, Литвин Ілля, Котляр Сашко.
У спортивних, інтелектуальних, а іноді просто жартівливих змаганнях хлопці показали гарні результати. Це були випробовування на спостережливість, уважність, швидкість реакції, як наприклад, у конкурсі « Розвідники», в якому було завдання за письмовим описом людини відшукати її серед присутніх у залі.
Жартівливий конкурс «Черговий кухар» показав присутнім вправність учасників, вміння швидко приготувати свіжий апельсиновий сік та готовність нагодувати ним своїх товаришів.
І майже як у ковбойських фільмах відбулися між учасниками дуелі на бананах: хто перший вихопив зброю та використав її, той і переміг. Тільки замість кольтів конкурсанти використовували... банани. За сигналом, треба було швидко вихопити банан і з'їсти його.
Сподобався глядачам і гумористичний конкурс «Армійський анекдот», адже нести нелегку службу солдатам допомагає почуття гумору і вміння цікаво і доречно розповісти байку чи анекдот.
Ще у змаганнях були проведені «дегустаторський» конкурс та «чорний ящик» на правильне визначення речовин та предметів. А конкурс «Умілі руки» визначив переможців у точності складання геометричних фігур.
Наші дідусі — воїни-ветерани, наші батьки — солдати, а ми - майбутні захисники, та всі ми разом — нащадки козаків.
Для глядачів і вболівальників проведена жартівлива вікторина . А переможцями конкурсу «Нумо, хлопці» стали Литвин Ілля, Кучмійчук Микола та Лемак Денис.
Зі Святом вас, майбутні захисники Вітчизни !
Немає коментарів:
Дописати коментар