75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

СЕКТОР МИСТЕЦТВ


Світ    починається   з   краси …
Нехай вона й  продовжить світ !
         Чарівний світ мистецтва…
         Справжнє мистецтво це спалах душі і долі, це всеперемагаюча весна світу.
        В світлому та просторому читальному залі центральної бібліотеки вже  шостий рік поспіль розмістився сектор мистецтв.
        За цей період   бібліотека  накопичила багато цікавого,  надала можливість багатьом творчим людям  проявити  себе,  показати свій талант,  можливість самовдосконалення,  навчання,  обмін  досвідом...
        Книгозбірня  постійно  відкриває все нових і нових самородків,  талановитих людей, самобутніх, обдарованих, народних умільців, якими так багатий  наш Каланчацький край, згуртовує їх за інтересами, проводить виставки та презентації їх творінь.
        В секторі мистецтв можна знайти й потрібні книги, нотні видання, енциклопедії та довідники, альбоми з репродукціями картин українських та світових художників та скульпторів, друковану  продукцію про історію архітектури, декоративно-прикладного мистецтва та інше. І звісно ж,  цим бібліотека залучає своїх  відвідувачів до культурної спадщини країни та світу.  
       Невичерпне  джерело  творчих  обдарувань.  Сектор мистецтв  центральної бібліотеки  поповнюється  все  новими  і  новими  іменами.        Пишається наш край своїми народними умільцями.  Пориньте в чаруючий світ краси – творінь наших  місцевих талантів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *