75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

МЕТОДИЧНА РОБОТА

Бути  завжди на вістрі часу  !     Перетворити бібліотеки в сучасні  привабливі  модельні  книгозбірні  !   -  Такий девіз нашої центральної районної книгозбірні, тому  методичний кабінет постійно вивчає інновації  та  допомагає впроваджувати їх в практику роботи книгозбірень району. Методичний відділ є центром надання консультативної, методичної та практичної допомоги всім бібліотекам району незалежно від відомчої підпорядкованості.  Бібліотека приділяє багато уваги навчанню своїх колег.  Для  них  постійно проводяться  семінари, тренінги, акваріуми, майстер - класи, їм надаються  методичні  поради,  консультації.. Ознайомтесь з методичною роботою нашої  книгозбірні - можливо, Вам це стане в нагоді!  


ІННОВАЦІЇ


Наша бібліотека в постійному пошуку,  бере активну  участь в  акціях, конкурсах,   проектах. Цікаві  інновації, одержані на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних семінарах
вивчаються та впроваджуються.

     Пишаємось перемогою  в обласному конкурсі інновацій, присвяченому Всеукраїнському Дню бібліотек в м. Херсоні в 2012 році.

                  До Вашої уваги наші  цікаві здобутки:

  -  музейна експозиція розвитку бібліотечної справи в районі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *