75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

26 січня 2011 р.

ВИТОКИ ЛЮБОВІ

І знов в нашому „Дивослові” - Презентація !

Днями відбувся прекрасний літературний вечір за новою поетичною збірочкою „Витоки любові” нашого місцевого поета Анатолія Суганяка. Односельці знають Анатолія Степановича, як талановитого майстра пера, на рахунку якого вже багато цікавих захоплюючих поетичних творінь. І ось нова, і знов про любов ! Перше засідання бібліотечного клубу „Дивослово!” проведено святково, воно стало справжньою подією для любителів та шанувальників художнього слова. Словом „Любов” щедро засіяна його поетична нива, адже у поета це вже 12 збірочка. Особливий поетичний стиль знайомий не лише місцевим прихильникам, а і далеко за межами нашого містечка. Перегортаючи сторінки збірки, розмірковуємо над філософським запитанням: „Що є витоком любові для поета, і для кожного з нас?”. Анатолій Степанович у цій збірочці оспівує Божественну Любов, яка ні від чого не залежить, і „терпить і прощає, не заздрить, милосердствує, все зносить...”. Саме з Любові автор черпає своє творче натхнення.
Бо що таке Божественна Любов?
Вузька, терниста, непроста дорога.
Свята любов і є великий Бог,
Веде до Бога і єднає з Богом.Ось такі гарні поетичні рядки, доречі деякі з віршів стали піснями і виконуються місцевими співаками.


Привітати поета прийшли люди не байдужі до слова й пісні: Світлана Харченко, секретар Каланчацької селищної ради, жіночий вокальний ансамбль „Осіннє золото”, керівник Дем’янова Л.Є. заслужений працівник культури України, народний самодіяльний ансамбль гурт „Хто”, керівник Геннадій Гришко. Ці колективи не тільки виконували гарні пісні, а й з задоволенням декламували вірші із збірки „Витоки любові”. Теплі слова подяки за прекрасні вірші, які вже користуються великим попитом у користувачів центральної районної бібліотеки висловила Олена Гриценко, завідуюча відділом обслуговування. Автор подякував Степко Любові Дмитрівні – вчителю філологу Каланчацької ЗОШ №1, з якою вже багато років творчо співпрацює, за допомогу в редагуванні збірки.
Дуже важлива для автора матеріальна підтримка не байдужих до творчості людей, з словами вдячності звернувся поет до місцевого підприємця Мельниченка Івана Івановича за допомогу у виданні збірки поезій.

Вечір підготувала та провела бібліотекар Інна Красновська.
А матеріали на допомогу талановитим людям краю: обдарованій молоді, народним умільцям, місцевим поетам та письменникам, до заходів та засідань клубів та творчих об"єднань, щодо участі в виставках, конкурсах, акціях, популяризації творчих надбань користувачі часто черпають в всесвітній мережі інтернет завдячуючи Гранту в програмі "Бібліоміст" Ради Міжнародних наукових достіджень та винаходів (IREX), який Каланчацька ЦБС виграла першою серед районів Херсонської області.


Завітайте до нас в ”Дивослово”, пірніть в невичерпний світ поезій та прозових творів місцевих майстрів літературного слова !

Надія Федкевич
Директор ЦБС,
Лідер бібліотечної справи України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *