75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

20 січня 2016 р.

Нові дарунки від Марії Ярової.


   Чудовий новорічний подарунок отримала Каланчацька бібліотека напередодні Нового року - бібліотечку нових книжок від  друга, колишньої колеги з Голої Пристані, відомого письменника та журналіста Марії Ярової.
 Від щирого серця дякуємо Марії Пантеліївні за чудові книжки !
  Народилася  Марія Ярова у м. Гола Пристань Херсонської області в родині робітників, восьма дитина в сім´ї. Вона довгий час працювала директором Голопристанської централізованої бібліотечної системи, тут проживає й по нині, звідси відлітають в райони Херсонщини, линуть у світ шанувальників літературного слова країни її літературні дописи, статті, добірки віршів та прозових творів …
Марія Пантеліївна закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка на факультеті журналістики. Член Національної спілки журналістів України. Крім університетської освіти, здобула ще й  медичну.

  Протягом багатьох років друкувалася Марія Ярова на сторінках районної газети «Заповіти Леніна» (нині – «Голопристанський вісник»), в обласних та у Всеукраїнських часописах. Марія Ярова нагороджена дипломом «Почесний громадянин міста», має багато інших нагород.
  Останні двадцять років перед виходом на заслужений відпочинок письменниця працювала на ниві культури - присвятила бібліотечній справі, працюючи на посаді директора централізованої бібліотечної системи в Голопристанському районі. В її  письменницькому доробку значна кількість творів історичної тематики, художні нариси, повісті, оповідання для дітей та дорослих.
  Своєю творчістю письменниця стверджує думку про те, що немає майбутнього той, хто не знає свого минулого.
    З - під пера Марії Пантеліївни вийшли чудові твори – двадцять чотири книжки для дорослих, підлітків та дітей.  У її творчому доробку оповідання, повісті. Вірші, окремі романи… Повість «Знайдена флешка» - двадцять п’ята повість авторки.
     Окрім цієї повісті в цьому новорічному подарунку ще й повість «Приречені» та збірка оповідань під загальною назвою «Вирок совісті», це оповідання «Втоплена обручка», «Віртуальне кохання», «Бабіна крихітка», «Голубина відданість», «Гідра», «Затьмарене щастя», «Незборима веселка», «Вирок совісті» та «Бліда поганка». Марія Пантеліївна подарувала нашій книгозбірні також літературно – художнє видання «Водоспад» - збірник чудових віршів, деякі з них покладені на музику. В збірничку подаються й ноти. Вірші, подані в збірці, систематизовані в тематичні розділи:  «У серці моєму», «Душа болить», «Не з того кінця» та  «Життя вирує».


  Прекрасний подарунок Марії  Ярової гарно поповнив та прикрасив літературний куточок поезій «Перлини Херсонщини» в нашому літературно – мистецькій залі. Твори, одержані раніше й ці – нові творчі доробки письменниці користуються великим інтересом у наших користувачів. 
    Ми високо цінуємо та щиро дякуємо Вам за дружбу та співпрацю.
   Вихід нової книги – це завжди подія, а за нинішніх реалій – взагалі подія непересічна. 
   Бажаємо Вам й надалі невичерпної енергії, аби й надалі Ваша душа творча невтомно працювала на благо нашої рідної Неньки – України, наш сильний, мужній, вільний, гордий український народ, народжуйте  нові й нові образи, аби Велика Любов до України зігрівала кожну літеру, написану вами, аби все, що випливло  з-під Вашого пера, було й надалі якісним і непересічним, і щоб видавці та літературні агенти з самого ранку займали чергу під вашими дверима.
    Бажаємо Вам, щоб ніколи не міліла невичерпна криниця Вашого  таланту та творчого Вам натхнення, шановна Маріє Пантеліївно !
   Щиро вітаємо  Вас з виходом у світ Вашої нової книжки !!! 
         Щастя та нових Вам творчих ужинків !


Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *