75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

28 жовтня 2014 р.

А їй здавалось, ще все попереду ...


                          
   В літературно – мистецькому залі  Каланчацької центральної районної бібліотеки  відбувся вечір  пам’яті  нашої колеги, Валентини Леонідівни Кучерової. 
   В серпні  не стало нашої дорогої колеги – Валентини Леонідівни Кучерової. Не було дня, щоб ми не згадали Валентину Леонідівну. Дуже рано, так несподівано  вона пішла з життя…
    А  сьогодні вона  святкувала б свій день народження,  свій та своєї донечки,  яка  народилася теж 28 жовтня, з різницею в 30 років, але доля невблаганна, мабуть, так судилося бути …
     Бібліотекар – фахівець з великої літери, спеціаліст вищої кваліфікації,  знавець літератури, історії,  душі, людина різнобічно обдарована, наставник молоді, «ходяча енциклопедія»,  організатор та постійний керівник читацького клубу за інтересами людей поважного віку «Спілкуймось !»…
    І ось її не стало, й нам дуже важко змиритись з цим …
    Днями працівники бібліотеки та учасники  читацького об’єднання  «Спілкуймось !» організували та  провели  вечір присвячений її світлій пам’яті.

    В літературно - мистецький зал зійшлись її друзі, колеги,  члени клубу  щоб  ще раз  віддати шану прекрасній людині -  Валентині Леонідівні Кучеровій.
    Тетяна  Дмитрівна Петруненко, сьогоднішній керівник об’єднання, активісти клубу  Л.А.Родіонова, В.І.Данько підготували дуже гарні, теплі, й в той же час, хвилюючі  поетичні рядки присвячені Валентині Леонідівні.

     На вечорі пролунали з вуст працівників книгозбірні та учасників клубу новели, оповідання, замальовки, автором яких є Валентина Леонівна,  Присутні були зачаровані її літературним даром, слухали не ховаючи сліз – так правдиво, поетично та романтично володіла вона літературним словом й залишила після себе гарний доробок художніх творінь. Вона писала, творила, у неї було  багато планів і задумів.. Та не судилося. Важко і нестерпно боляче усвідомлювати, що вона покинула нас назавжди. А скільки ще світла, тепла, любові, посмішок вона могла подарувати нам …

    До книгозбірні прийшла і  її молодша сестра Наталя Леонідівна Шелест,  теж дуже обдарована та талановита людина, місцева поетеса, учасниця читацького клубу «Дивослово».  Наталя Леонівна присвятила сестричці дуже гарний, ліричний, й в той же час, сумний, вірш.  З великим хвилюванням зачитала вона його присутнім в залі, його душевністю,  щирістю почуттів,  хвилюючою відвертістю сестринської любові та непоправимої втрати перейнялися  всі  -  одноклубники, друзі  та колеги.
   Директор бібліотечної системи Надія  Василівна Федкевич прочитала свій нарис, присвячений Валентині Леонідівні та її чоловікові  Юрію Антоновичу «Їхні долі поєднала бібліотека».
   Вечір пам’яті дуже гарно сюжетно доповнила  пісня Т. Повалій, відеозамальовки, вони дуже зворушили присутніх на заході,  змусили замислитись над сенсом життя,  місцем людини в цьому світі  та після вибуття у вічність…
    Учасники вечора хвилиною мовчання  віддали данину пам’яті прекрасній людині, колезі, другові – Валентині Леонідівні Кучеровій.
   А  ведуча,  Тетяна Дмитрівна Петруненко, завершила вечір       пам’яті  словами :
«Нехай вітер тебе заколише, ніжну пісню співають пташки.
Спи спокійно – ми будемо молитись за спасіння твоєї душі»
   Потім всі присутні на заході пом’янули Валентину Леонідівну за старим українським звичаєм.


      

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *