75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

1 квітня 2011 р.

Пан Сергій Тігіпко – гість Каланчацької ЦБС !

  
   Супер – подія ! Супер – приємна новина ! Неповторна зустріч ! Нам і не снилось, що ...

        Днями на сайті Facebook з’явилось цікаве повідомлення, що пан Сергій Тігіпко відвідуватиме сільські клуби.
І ось приємна новина, супер приємна звістка ! В своєму вояжі по країні Сергій Леонідович вирішив почати не з сільських клубів, а з бібліотек нашої Каланчацької ЦБС – переможця багатьох престижних міжнародних конкурсів, зокрема Ради міжнародних наукових винаходів та обмінів (IREX) по програмі „Бібліоміст”, „Експериментальні сайти”, „Лідер бібліотечної справи”, „Бібліотека + Читач = Любов” та розвитку місцевих     громад по темі „Бібліотека звітує перед громадою”.
Нам і не снилось, що до нас приїде Віце - прем'єр-міністр України ! Тим приємніша зустріч ! 

І ось пан Сергій Тигіпко завітав до Каланчацької центральної районної бібліотеки. Це було справжнє свято - зустріч керівників району, читачів, бібліотекарів, широкого активу книгозбірні, громадськості селища з Віце - прем'єр-міністром України — Міністром соціальної політики Сергієм Леонідовичем Тигіпком. 

В теплій дружній невимушеній атмосфері високий гість обговорив з присутніми плани соціально-економічного розвитку району, курортно - рекреаційної зони, проблеми підтоплення, очисних споруд, берегоукріплення Хорлівського півострова, розвитку в районі малого та середнього бізнесу, демографічної ситуації, торкнувся податкового та пенсійного кодексів та зачепив деякі інші наболіли питання регіону...

 Сергій Леонідович побував в читальному залі, на абонементі, в відділі мистецтв центральної районної бібліотеки, відвідав районну бібліотеку для дітей, музейну експозицію розвитку бібліотечної справи в районі, особливо сподобалось йому в відділі вільного доступу до всесвітньої мережі Інтернет, побував на засіданні бібліотечного клубу людей поважного віку „Спілкуймось !”, потім він детально ознайомився з станом бюджетного фінансування бібліотек системи, проблемами, умовами праці, успіхами, досягненнями, інноваційними здобутками, відмітив особистий внесок директора ЦБС в розвиток бібліотечної галузі на Херсонщині. Він був схвильований та обурений, висловив недопустимість недостатнього фінансування захищених статей, що є порушенням законодавства України, звернув увагу місцевої влади на термінове повернення повних ставок працівникам бібліотек, виділення необхідних коштів на оплату інтернет – зв’язку у відповідності до листів – підтримки по реалізації в районі проекту „Бібліоміст” та „Експериментальні сайти”, порекомендував повернутись до виконання Постанов Уряду України щодо комплектування бібліотечних фондів та передплаті періодичних видань за відповідними нормативами, вирішення питань опалення та освітлення сільських книгозбірень тощо. 
       Розповів про плани уряду щодо розвитку публічних бібліотек - основних інформаційних центрів в країні, гарантованого бюджетного фінансування, відповів на численні запитання учасників зустрічі. Він також розповів про себе, свою родину, захоплення в вільний час.

      Не встиг Сергій Леонідович перетнути межі нашого району, а більшість проблемних питань Каланчацької централізованої бібліотечної системи зразу ж були й вирішенні !  
    Важко повірити, але доля посміхнулась нашим книгозбірням і майже всі проблеми, які роками хвилювали, а останнім часом все усугублялись - вирішились зразу ж завдяки приїзду пана Сергія Тігібка, який просто вирішив відвідати наш Каланчацький край.
 
       А ми на „сьомому небі”   від     щастя !  
       Він зустрівся з місцевими громадами, занотував їх пропозиції, побажання щодо розвитку місцевого самоврядування ... Зустрічі були настільки теплими, розмови відвертими, щирими, говорили про проблеми, наболіле, шляхи їх вирішення, жителі сіл довго не хотіли відпусками Віце - прем'єр-міністра України. 

      Наостанку Сергій Леонідович привітав колектив бібліотечної системи з прекрасним весняним святом 1 квітня – Днем Гумору, побажав подальших успіхів в розвитку бібліотечної справи на Херсонщині. Зазначив, що гумор – це здоров’я  і  іноді вирішує деякі проблеми,  а  Каланчацьким бібліотекарям його не позичати ... 
  На превеликий жаль, час зустрічі промайнув дуже швидко й високому гостю потрібно  було їхати, а нам не хотілось його відпускати. Адже такі зустрічі бувають дуже рідко, але нам поталанило... Прощаючись з бібліотекарями Сергій Леонідович пообіцяв, що ще не раз приїде в Каланчак і подарував на згадку супер – сучасну дуже симпатичну мишечку до комп’ютера з своїм автографом, з міні пультом та сенсорним управлінням, оздоблену діамантами ...
   
       
 Сергій Леонідович побував і в наших двох філіях, ознайомився з ходом впровадження проекту „Бібліоміст” в Новопавлівській бібліотеці - філії та проекту „Експериментальні сайти” в Новокиївській філії ЦБС та сфотографувався на згадку. Він залишився дуже задоволений роботою місцевих сільських Голів - пана Віктора Труби та пані Олени Нещасної, їх успіхам по впорядкуванню сіл, турботу про жителів своєї громади, місцевих книгозбірень, адже, за його словами, сільські бібліотеки - це центри культури та інформації, змістовного спілкування та цікавого дозвілля.  
      До нової зустрічі, з першим квітня Вас, пане Сергію Леонідовичу !                                            Ми будемо щиро раді знов бачити Вас на нашій Каланчацький землі !  З  прекрасним  святом вас,  шановні   колеги,  читачі,  друзі  по  LEAP,  "Бібліомостику"  та Лідери бібліотечної справи Украни !

6 коментарів:

 1. Да... ну, як кажуть яка бібліотека, такі й гості :). Вітання!

  ВідповістиВидалити
 2. Пані Надія,я вірю ,що саме 1 квітня до Вас прибув такий поважний гість.Хочемо вірити,що так все і буде.Ви така чудова жінка,що до Вас 2 квітня може сам Президент завітати.Запросіть Вам не відмовлять. З святом сміху і гарного настрою.
  Л.Приємська

  ВідповістиВидалити
 3. Ви, як завжди,- неперевершені! Це ж треба, так придумати. Супер!!! Дай Бог, щоб мрії стали реальністтю!

  ВідповістиВидалити
 4. оця мишечка з діамантами - це гарний експонат музею біб. справи ! )

  ВідповістиВидалити
 5. "Сильна Україна" - сильна бібліотека! :))

  ВідповістиВидалити
 6. А чого це у вас Тигіпко у фотошопі ????

  ВідповістиВидалити

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *