75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
Бережіть себе та своє здоров'я. Мийте руки, тримайтесь на безпечній відстані від інших і перевіряйте ресурси з рекомендаціями на час пандемії COVID - 19.

Тиждень молодіжної книги

Тиждень молодіжної книги «Залишайся вдома. Читай!»
Любі юнаки та дівчата!

     Щороку наприкінці квітня за ініціативи Херсонської обласної бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова проводиться  Тиждень молодіжної книги, приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права, який щороку відзначається 23 квітня.

     Зазвичай впродовж шести днів  юнацьку аудиторію  книгозбірень очікують цікаві події, яскраві враження і приємні несподіванки. Всі заходи що відбуваються під час Тижня мають на меті привернення уваги молоді до літературних скарбів і створення позитивного іміджу бібліотеки та реклами послуг, які вона надає .

     Каланчацька централізована бібліотечна система завжди  бере участь у проведені Тижня молодіжної книги і пропонує своїм юним читачам цікаві заходи. Зазвичай в ці дні проводяться різні літературні акції, бліц – анкетування, опитування, виставки – дегустації та розігруються книжкові сюрпризи.

     Цього року, за умов карантину, заходи присвячені Тижню молодіжної книги будуть проводитися онлайн.

     Співробітники Каланчацької центральної бібліотечної системи розробили цикл захопливих, пізнавальних  і цікавих віртуальних заходів для юнацької аудиторії, серед яких:

Флешмоб «Залишайся вдома. Читай!»;

Онлайн-спілкування «Поезія для душі» з участю Галини Нігачової  – відомої Каланчацької поетеси, автора декількох чудових збірничків, активної читачки бібліотеки, учасника літературного об’єднання місцевих літераторів «Дивослово»;

Онлайн-подорож нашим блогом у Всесвітній мережі інтернет «Каланчак літературний»;

Веб-читання «Читати модно: як заохотити  до читання»;

Віртуальна виставка-відкриття «Читаймо наших. 12 імен української літератури»;

Розумовий порадник «Книги, що змінюють життя»;

Онлайн-перегляд «Азбука ранку - Як бути здоровим» або «Бути здоровим легко. Поради професіоналів»;

Літературна дегустація «З книжкою не сумно!» (М.Старицький «За двома зайцями»;

Перегляд відеофільму «За двома зайцями»;

Трохи про фільм «Згадати все "За двома зайцями";

On-line - зустріч з відомою літераторкою з Тернопільщини Марією Баліцькою;

Віртуальна виставка-пазл «Херсонські письменники-ювіляри»;

Літературне надбання «Славний син землі каланчацької» (І.Дніпровський);

     В  рамках Тижня  молодіжної книги, що пройде під гаслом  «Залишайся вдома. Читай!» відбудуться  онлайн - зустрічі 22 квітня о 14.00  з місцевою поетесою, активною учасницею бібліотечного літературного об’єднання «Дивослово»  Галиною Нігачовою  та  24 квітня об 11.00   на on-line-мандрівку файним містом Тернополем запрошує тернополянка - письменниця, поетеса, журналістка, художниця, народна майстриня Марія Баліцька (Шаваровська).  

     Каланчацька книгозбірня звертається до молоді з закликом – обирати книжки, залишатися дома, читати і запрошує взяти участь  в онлайн - заходах  присвячених Тижню молодіжного читання.

     Долучайтеся! З нами життя яскравіше!

     Ваша Каланчацька бібліотека.Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *