75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

14 лютого 2015 р.

Зі Святом ! З Днем Святого Валентина !!!                 Шановні  друзі !    Дорогі колеги !  
                                                            Вітаємо  Вас  з  Днем  Святого  Валентина !
         День Святого Валентина – незвичайне свято, це Свято всіх закоханих ! Воно – неповторне,  світле  та   ніжне, чудове та  романтичне -  свято любові,  коли крізь хуртовинну зиму чи завірюхи, сірі слякотні чи холодні,  дощові чи похмурі  дні, а інколи  вже чутно боязкий подих весни, коли для ніжності та любові, напередодні відлиги, пробуджуються наші серця, вітаємо  Вас самими теплими і щирими словами - з Днем Святого Валентина !   Насправді, саме в такі дні народжуються і зацвітають ніжні проліски - квіти кохання, а потім за першими красунями з’являються інші – ще й ще кращі від попередніх …
       Любов …Без неї не було, немає й не буде щасливого, радісного, квітучого життя, насиченого добротою, ніжністю, оптимізмом, сонячним барвограєм,  а якщо воно й є, воно – сумне, тривожне, сіре, похмуре, як  осінній чи зимовий  холодний  слякотний  день…  
      Адже людина все своє життя живе любов’ю - спочатку до рідної матусі та татечка,  потім любимо свою рідну  Батьківщину, свій рідний край, друзів  та  улюблену роботу,  природу та творчість, світанки  та сонячні ранки, любимо своїх дітей, онуків,  любимо життя...  Головне в житті - кохати і бути коханим, завжди  бути впевненим, що Вас кохають – це найбільше щастя ! 

       Бажаємо, нехай у житті кожної людини завжди панує любов,  пристрасна, ніжна,  ласкава, чуттєва,  самовіддана,  всеперемагаюча !!!
 Ми  бажаємо всім Вам, щоб і у Вашій душі розквітли перші весняні квіти, й цвіли, цвіли, цвіли  … ,  даючи дорогу новим чи старим, але головне - великим, світлим,  чистим почуттям  любові до близьких Вам людей…  
     Життя - є любов, як писав наш місцевий поет Анатолій Суганяк, тому без любові життя неможливе !          Бажаємо не тільки в свято, але і в будні, щодня отримувати знаки уваги і любові, любити і бути завжди коханими !
В цей день  закохані дарують один одному валентинки кохання.  Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама важлива та бажана,  від єдиної  і головної  для Вас в житті Людини, і нехай все складеться в Вашому житті  якнайкраще !!!
А ще, в цей День – Свято закоханих, дарують коханим квіти. Саме до цього прекрасного свята у нас в бібліотеці зацвіли тюльпани !  Ці чудові – ніжні та яскраві весняні квіти, напевне, відчувають, що ми дуже любимо наших користувачів, відвідувачів масових заходів, друзів бібліотеки, помічників та спонсорів...
     З Днем Святого Валентина вітаємо кожну закохану пару і тих, хто ще поки самотній,  всіх людей на нашій планеті.  Хочемо побажати всім миру, спокою, великої уваги, турботи, теплоти і ласки, довгих років щасливого  життя  разом зі своєю рідненькою половинкою, жити в злагоді, в  великому щасливому коханні  !
Любіть один одного, цінуйте кожну мить, проведену разом,  даруйте  найкращі  квіти  та  самовіддане  кохання…

 З  Днем  Святого  Валентина !    Нехай завжди пануе любов !  


Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *