75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

10 грудня 2014 р.

Зігрівати добром – радіти життю !


   Цікавий тематичний вечір – зустріч «Добро, Надія, Милосердя – поруч з нами» проведено днями для людей з обмеженими можливостями в нашій центральній районній бібліотеці.                                                                                             Ми всі різні, але у кожної людини безліч чеснот, серед них -  щиросердна  доброта, щедрість душі, щира чуйність, готовність прийти на допомогу, уміння співчувати, піклуватись,  любити…  І усі вони засновані на любові однієї людини до іншої  –  наших рідних, знайомих, друзів, малознайомих, й, навіть, зовсім чужих, пересічних людей…
Доброта проявляється  всюди та по-різному – у погляді, у слові, у жесті, у вчинку…
    На захід, в наш літературно – мистецький зал, були запрошені люди з особливими потребами нашої місцевої громади, завітали представники селищної ради - Харченко С.І. та Гокк О.В, територіального центру – Костецька О.М, Пестушко Н.О., а також начальник відділення пенсійного забезпечення Шендрик В.М.

Теплими та зворушливими словами розпочала вечір ведуча, працівник територіального центру Л.А.Родіонова, вона побажала всім доброго дня й висловила впевненість, що наше життя, наші кожні день за днем будуть, дійсно, добрими, світлими, наповненими людським теплом і добротою зігріватимуться наші серця й зустріч буде щирою, теплою та задушевною. Любов Андріївна щиро подякувала працівникам центральної районної бібліотеки за плідну багаторічну співпрацю. Вона сказала, що доброта і милосердя - два крила, на яких тримається людство, що ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. В Україні проживає майже 2 млн. самотніх людей. На превеликий жаль, така сумна їхня доля - залишитися у чотирьох стінах, сам на сам зі своїми проблемами, хворобами, негараздами...
Ведуча звернулась до залу зі словами:  «Що людині потрібно для щастя? … Так, - здоров'я, хороші, щирі, вірні друзі, щоб рідні та близькі були поруч, довго жили… А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі чуйні люди. І ці люди є - працівники нашого Каланчацького територіального центру. Це, дійсно, люди добрі, чуйні і щиросердечні, які уміють вислухати, допомогти, розвеселити, розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді…

Любов Андріївна надала слово представникам нашої селищної ради С.І.Харченко та О.В.Гокк, вони дуже тепло привітали присутніх, звернули увагу  ще на одну категорію людей, які творять добро, дарують тепло, піклуються, допомагають…  Це – волонтери !  І їх у нас багато - добрих, щедрих на добро та турботу, є такі й в залі. 
Світлана Іванівна та Оксана Василівна щиро подякували їм за велику подвижницьку працю в нашій селищній громаді, подарували гарні осінні квіти, для них пролунали ліричні пісні. Добру людину бачимо здаля, адже, доброта людини - у її погляді, лагідних очах, щирій усмішці, а ще й в доброму привітному слові. Часом нам так не вистачає його! Кажуть, що словом можна не тільки зігріти, а й навпаки -  поранити боляче, якщо воно зле і безсердечне, і вилікувати, оживити, якщо воно чуйне та сповнене безмежної доброти, любові та турботи».

   Учасники заходу передивились декілька цікавих тематичних кліпів про милосердя, на вечорі пролунало багато гарних, ліричних, теплих та зворушливих віршів та пісень про долю, про щирість, про доброту, його учасники  уважно прослухали цікаву легенду про Янгола Доброти.
Постійна учасниця читацького об’єднання за інтересами, член ради клубу  «Спілкуймось !» В.І.Данько дуже майстерно прочитала цікаву гумореску, чим  зворушила та звесели душі учасників заходу. Їй щиро та довго рукоплескали.
Присутні  поставили багато хвилюючих питань представникам влади й отримали змістовні та  вичерпні відповіді.
Учасники тематичного вечора також мали змогу переглянути книжкову виставку «Дарити людям тепло своєї душі !» та мистецьку виставку робіт – чудових картин нашої колеги з Хорлівської бібліотеки-філії Юдіної Євгенії Сергіївни, яка вже протягом двох тижнів експонується в нашому літературно – мистецькому залі.  Учасники заходу опинилися в прекрасному полоні краси, на хвилинку пірнули в неповторимий спектр творчого натхнення нашої художниці… Вони довго роздивлялись, захоплювались, висловлювали свої думки, враження від побаченого …


Тематичний вечір – зустріч «Добро, Надія, Милосердя – поруч з нами» надовго запам’ятається його учасникам, адже всі розходились по домівкам з великою вдячністю за цікавий захід, з теплом в серці, з посмішкою на очах, з вірою та надією на добро, щастя, мир !Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *