75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

23 червня 2014 р.

Літо з книгою ! Юні в бібліотеці !


      Майже щодня залюбки юні відвідують нашу Каланчацьку центральну районну бібліотеку. Тут  для них підготовлена низка цікавих, захоплюючих, ігрових заходів:  конкурси, розвиваючі та розважальні ігри, віртуальні подорожі, захоплюючі пригодницькі літературні вікторини, виставка народних умільців …

  Незважаючи на те,  що Каланчацька центральна районна бібліотека  обслуговує дорослих читачів та відвідувачів юнацького віку,  майже щодня до бібліотеки приходять юні – учні молодших класів  Каланчацьких шкіл № 1, № 2, та № 3 – наші  майбутні читачі.


Малечі тут дуже цікаво, вони  дуже бажають відчути себе вже дорослими відвідувачами,  самостійно, по-дорослому, проходжатися між бібліотечними стелажами, книжковими полицями, погортати великі та товсті книжки з розумним видом знавця літератури…

В бібліотеці,  крім  «моря»  книжок,  захоплюють малюків і цікаві веселі рухливі ігри, розвиваючі та розважальні комп’ютерні ігри, віртуальні подорожі в часі та просторі,  особливо подобаються пригодницькі літературні та мистецькі вікторини.  А ще, малеча в захваті від чудесних картин  вишивки,  бісеру  та  нитяної графіки  та  поробок  з бісеру «Чарівні візерунки Дар’ї Вишневської» нашої самодіяльної майстрині, яка вже майже місяць  експонується в нашому  літературно – мистецькому залі і є до уваги всіх відвідувачів книгозбірні.

    Радо зустрічають,  ведуть в неповторний світ знань та мистецтв, зацікавлюють, запрошують в подорожі по морям та континентам, влаштовують казки  та розважають малюків бібліотекарі Олена Гриценко, Наталя Яковлєва, Ольга Гавран та Наталія Хребір.

   Майбутніх  відвідувачів у нас завжди чекають, щиро раді.  А бібліотекарям натхнення  та непогамованих  фантазій  !


Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *