75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

22 травня 2013 р.

Чекає мати добру вісточку у дім ...


Мамо !   Мамо !    Це слово сонячного змісту ...

Найдорожчою людиною у нашому житті завжди була, є і буде Мама. Із нею ми відкрили для себе навколишній світ. Перші кроки зроблено, тримаючись за мамині надійні руки. Перша пісня – мамина, перше знайомство із квітами, птахами, книжкою подарувала мама. Першу іграшку подала мама і перша порада - теж мамина. Мама найдорожча, найкраща і єдина на світі людина, яка вислухає, допоможе, підкаже, дасть слушну пораду, перевірену життєвим досвідом, заступиться, підставе своє плече, не замислюючись, якщо потрібно, віддасть за дитину, навіть,  своє життя...
 Зворушливий відеофільм  „Жде мати добру вісточку у дім” створив для літературного вечора Аркадій Єрмишко,  всі, хто продивився стрічку,  поринули у спогади і, навіть, записали собі на електронні носії для  перегляду ще і вдома з своїми близьмими та рідними..
Саме під таким гаслом  в центральній районній бібліотеці в рамках читацького об’єднання людей поважного віку „Спілкуймось!" проведено цікавий,  дуже хвилюючий  літературний вечір  „Жде мати добру вісточку у дім”.   Дуже тепла, щира, відкрита  атмосфера посприяла всім  присутніх згадати дитинство своїх вже дорослих дітей,  якими вони були  колись маленькими, як росли,  як склалось їхнє життя, чого  досягли, їх  успіхи,  їх взаємини  уже з своїми дітьми ...     Приємно,  що
 своїми спогадами та роздумами на цю тему поділились постійні  учасники клубу та ті, що завітали вперше: Валентина  Іванівна Данько, Надія Юхимівна та Лорис Миколайович  Кушнір, Катерина Васильовна Стародкубцева,  Таміла  Петрівна  Шуба та Євгенія Павлівна Петренко. 
Звичайно ж,  для присутніх  звучали теплі  та зворушливі вітання з  нагоди Дня Матері та Дня  Сім’ї. Невеличку концертну  програму для всіх  підготували  діти, які співали гарні пісні, ставили сценки,  читали вірші, це учні Каланчацької школи естетичного виховання Вікторія Шередько, Ярослав Овдійчук, Світлана Нікітенко,  від їхнього щирого співу у присутніх тремтіла душа та бриніли сльози на очах. 


  А діточки з драматичного гуртка Каланчацького дитячо-юнацького центру, яким опікується Наталя Петрівна Походай - Ліана   Пікулик,  Мишко Яцьковський та  Дашуня Тихонюк -  розвеселили  всіх  жартівливими  сценками.  Учасниця читацького   об’єднання  Раїса Андріївна Глушко та  Алла Миколаївна Козачок  з великим захопленням  декламували чудові вірш відомих поетів про  найріднішу людину - Маму.  І знову ж на допомогу в проведенні заходу до бібліотеки  
завітали наші незмінні волонтери – жіночий  вокальний колектив Партизанського селищного будинку культури „Южаночка” (Керівник Лідія Веніаминівна Крайнова), дует  
Жовтневського селищного будинку культури Олександр Іванович Білобров та Віктор  Акимович Дикий та солістка цього будинку культури Світлана Гришко.  

Учасники  клубу «Спілкуймось!», 
всі присутні на заході  дякували за  щире спілкуваннястворення  атмосфери тепла, чудового, святкового  настрою  і бажали  всім учасникам, гостям та їх  сім’ям міцного здоров’я, щирої любові від рідних та близьких, миру, спокою, тепла  та щастя  кожній  родині та в кожну домівку.
  
                     Мамо, Мамо !  Мила  та  кохана ...


1 коментар:

  1. Вас вітає Чарівна Полісянка. Дозвольте передати вам естафету-нагороду "Вітрила МРІЙ". Попутного вам вітру.

    ВідповістиВидалити

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *