75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail: kalanchak.biblioteka@gmail.com.
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

1 червня 2011 р.

Така краса ! Не відірвати погляд !

Вперше в Каланчацькій центральній районній бібліотеці виставка картин з бісеру. Презентувала свої роботи пані Олена Арутінашвілі.

Бісероплетіння - старинний вид рукоділля. Його з великою любов’ю та успіхом опанувала наша землячка, справжня майстриня, людина закохана в красу Олена Іванівна Арутінашвілі. (Дівоче прізвище Бачинська)

Здавалось би, що можна зробити з зерняточок дрібнесенького бісеру ? - Виявляється, можна витворити таку красу, що не відірвати погляд ! Це не просто картини, це неповторна краса, тепло щедрої душі художниці, кожна картина цікава, приваблива по-своєму, зберігає тепло рук автора, тому кожна - це окремий твір мистецтва, зі своєю енергетикою, своїм новим смислом.

Олена Іванівна розповідає, що почала займатись бісероплетінням два роки тому, вишивка захопила її, стала відрадою, вона стверджує, що в творчому пориві потрібно поринути в красу свого задуму, не відволікатись, віддатись творчості поки не наступить довершеність задуманого твору . "Все починається з творчого задуму, з однієї бісеринки ... А потім поступово вимальовується твір..., картина... , народжується особисте творіння краси, натхнення, радості, тепла, доброти...”


А родом Олена Іванівна з сусідньої Чаплинки, де вона виросла в дружній сім’ї. Матуся та сестричка захоплювались вишиванням. Маленька Оленка з зацікавленістю спостерігала за хвилюючою красою рукоділля...
З роками, вже в Каланчаку, проявився її талант майстрині. В картинах Олени Іванівни ми бачимо чисту творчість, справжнє мистецтво...
З святом першої виставки – презентації її тепло привітали в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Єфімова, директор бібліотечної системи, Лідер бібліотечної справи України Надія Федкевич, самодіяльний місцевий поет Сергій Чурай. Він, доречі, присвятив їй свого ліричного вірша. Привітали майстриню жіночий вокальний ансамбль Територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян „Осіннє золото” (Керівник заслужений працівник культури України Лідія Дем’янова), учасники бібліотечного клубу за інтересами „Спілкуймось !” (Керівник Валентина Кучерова), кореспондент районної газети „Слава праці” Світлана Суганяк, соліст - вокаліст Партизанського селищного будинку культури Олександр Крайнов, друзі, учасники свята краси.

Презентацію картин Олени Арутінашвілі підготували та провели бібліотекарі відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Олена Гриценко та Інна Красновська.


Шановна Олено Іванівно ! Нових Вам творчих задумів, подальших творчих пошуків і знахідок, визнаності Вашого таланту, побільше виставок Ваших прекрасних творінь не тільки на рідній Херсонщині, а й далеко за межами області.

Бажаємо ВАМ творити, творити, творити красу ! Нести людям добро, красу, насолоду !

Матеріали до сценарію презентації виставки були підібрані з фонду бібліотеки та інформації з всесвітньої мережі інтернет, завдячуючи програмі „Бібліоміст” Ради Міжнародних наукових досліджень та винаходів (IREX), в рамках якої працюють бібліотеки Каланчацька ЦБС.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *