75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

18 вересня 2012 р.

Вечір запитань та відповідей


 
            Днями в читальному залі центральної районної бібліотека відбувся вечір запитань та відповідей «Селище Каланчак: проблеми та перспективи розвитку». На зустріч з людьми поважного віку  прийшли представники місцевої влади Ольга Харченко, керівник апарату Каланчацької районної державної адміністрації та Володимир Зінчук, Каланчацький селищний Голова.
     
       Зустріч проведено в рамках читацького клубу за інтересами "Спілкуймось !"  центральної районної бібліотеки (керівник об"єднання бібліотекар Валентина Кучерова).    
       Під час зустрічі обговорено багато наболілих питань та проблем селища та району, які тривожать небайдужих людей - активних відвідувачів центральної районної бібліотеки.


Зокрема літніх людей цікавили проблеми водопостачання,   одовідведення, очисних споруд, освітлення вулиць в центрі та на окраїнах, прибирання сміття, проблема підтоплення, відновлення місцевого радіомовлення.
Присутніх дуже хвилювало питання очищення річки Каланчак, ремонт доріг окремих вулиць, провулків та тротуарів, інші питання побуту та благоустрою рідного селища, на які вичерпні відповіді надав Каланчацький селищний Голова Володимир Калинович Зінчук.

А  Ольга Федорівна Харченко, керівник апарату районної державної адміністрації зупинилась на питаннях перспектив розвитку Каланчацького району, медичному обслуговуванні, запровадженні медичного страхування, сімейної медицини та сімейного лікаря. Детально розповіла присутнім про пенсійну реформу і як вона втілюється в життя. Учасників зустрічі цікавило питання дошкільного виховання та відновлення роботи дитячих садків тощо.

Зустріч керівників району та селища була теплою, доброзичливою, було висвітлено всі наболіли питання, вирішено деякі проблеми учасників клубу "Спілкуймось !" безпосередньо в читальному залі бібліотеки. 


 Учасники бібліотечного  об"єднання  "Спілкуймось !" отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання, щиро дякували представникам влади та організаторам заходу.  Відвідувачі бібліотеки розходились задоволені зустріччю.
       До нової зустрічі  в бібліотеці !   В цікавому, такому вже всім рідному нашому  читацькому клубі  "Спілкуймось !"

                                                                  Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *