75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

2 листопада 2009 р.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ „І ЗНОВ НАС У МАНДРИ ЗАПРОШУЮТЬ КНИГИ”Людина, яка вміє і любить читати – щаслива людина. Круг неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги. Ми так часто користуємося книгою, що навіть не задумуємося – яке це диво.
Так, сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Нерідко книга, прочитана вами в дитинстві, залишається в пам´яті на все життя.
Тих книг, що є у вас дома, напевно, не вистачить. Де ж їх узяти, різних і таких цікавих? Звичайно у бібліотеці. Кожного навчального року центральна бібліотека проводить день відкритих дверей для молодого покоління (майбутніх читачів). Цього року бібліотеку відвідали всі 9-ті класи загальних шкіл. Саме в цей день були проведені такі заходи як: бібліотечний урок „Ерудит біля книжкової полиці”, книжков а мозаїка „Бібліотечний коктейль”, свято – знайомство з бібліотекою „У книжковому храмі знову і знову”. Саме на цьому святі юна молодь детальніше дізналась про бібліотеку, про її головні відділи – абонементу та читального залу. Головним атрибутом кожного залу є книжкові виставки. Адже саме вони надають змогу читачам орієнтуватися в інформаційному просторі. Майбутнім читачам представлені виставки різного жанру та тип у. Тут політика та історія, культура і традиції різних країн світу, молодіжні досягнення та проблеми, спорт і краєзнавчі мотиви, мистецтво театру та кіно, а якщо читачі ббажають насолодитись майстерністю добрих рук та підняти свій настрій, ласкаво просимо до нашого невеличкого відділу мистецтв.
На заході була розіграна міні сценка „Гарне поводження з книгою”. Для більш поглибленого вивчення правил поведінки, були роздруковані буклети, які дісталися кожному присутньому. Щоб залучити молоде покоління до бібліотеки та привити любов до книги були проведені декілька ігор: гра-загадка „Книга”, гра „Я тобі, ти мені”, а також поставлені запитання для уважних читачів „Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти”.
На протязі дня йшла мова про книгу, як про саму вірну подругу. Підбиваючи підсумок дня відкритих дверей всі присутні зазначили, що книга – це добрий порадник, джерело багатьох добрих думок, почуттів, знань. Й інколи важко сказати, яку книгу і за що любиш більше. Доречі, після заходу до бібліотеки записалися нові читачі, які виявили бажання стати постійними користувачами.
Читайте, хай не буде ж одного дня, коли б ви не прочитали хоч однієї сторінки з нової книги. Читайте і бережіть книги.
Допис підготувала
Зав.відділом обслуговування Грищенко О.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *