75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 ТЕЛ.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ !

БІБЛІОТЕКИ В ЗМІ

Бібліотеки системи не мислять свого існування без співпраці з засобами масової інформації, без висвітлення  своєї діяльності на їх сторінках, розповідей про кращих працівників, бібліотечні інновації, досягнення, успіхи, нагороди, кращих читачів та відвідувачів книгозбірень, цікаві заходи та події …Книгозбірні району співпрацюють  з обласними газетами «Новий день» та «Наддніпрянська правда», на сторінках яких часто з’являються статті, нариси, повідомлення, замальовки  про наші бібліотеки.  Дописи нашої бібліотеки  є також в дитячих журналах «Одноклассник», «Юний натураліст», «Пізнайко» та галузевому часописі  «Бібліотечна планета». 
          А районну газету „Слава праці” з бібліотеками  системи  поєднує давня й щира дружба, плідне співробітництво протягом багатьох десятиріч, ми часто висвітлюємо не лише інновації книгозбірень району, а й буденні справи, часто самі готуємо матеріали для газети. А редакція   вже багато  років поспіль дарує всім нашим книгозбірням свій часопис, за що ми їй  щиро дякуємо. 
         Про плідну співпрацю бібліотек з ЗМІ  свідчить випуск бібліографічного покажчику розвитку бібліотечної справи в районі, який   охоплює період  історії Каланчацької бібліотеки з 1967 по 2012 рік включно та налічує  705 публікацій  на сторінках періодичних видань. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *